Płyta "serce dla serca"

Płyta "Serce dla serca"

pomoc dla iwony glazer

Celem projektu Serce dla Serca było stworzenie płyty będącej wspólnym dziełem wielu artystów. Płyta, która ukazała się w marcu 2021 roku, jest cegiełką, a dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc Iwonie Glazer.

Pomysłodawcami i inicjatorami projektu charytatywnego Serce dla Serca są Krzysztof Rydzelewski i Dariusz Gajda. Zdecydowali się oni zaangażować w pomoc Iwonie i zaprosić do projektu znakomitych artystów.

Do projektu, poprzez zakup albumu, mogą przyłączyć się wszyscy ludzie dobrej woli, którzy wierzą w to, że pomoc innym jest odruchem serca.

płyta
płyta
płyta

Bracia Golec o płycie
i akcji pomocy dla mnie

Bracia Golec bardzo wspierają mnie w zabiegach o zdobycie funduszy na operacją ratującą moje życie. Brali udział w programie Sprawa dla reportera Pani Elżbiety Jaworowicz, zaangażowali się w stworzenie płyty w ramach inicjatywy Serce dla serca, a także regularnie przypominają o mojej chorobie i zbiórce. Jestem im za to bardzo wdzięczną, nie mając żadnego sposobu, żeby swoją wdzięczność wyrazić. Bardzo Wam dziękuję!

Gdybyście chcieli wesprzeć mnie, zdobywając przy tym płytę z nagraniami znakomitych artystów, możecie to zrobić klikając w przycisk poniżej.

Wszystkie sposoby, w jakie możesz mi pomóc

Wesprzyj mnie na siepomaga.pl

Na stronie organizacji www.siepomaga.pl możesz wpłacić dowolną kwotę. Każda złotówka jest dla mnie cenna i przybliża mnie do osiągnięcia celu – wyjazdu na operacją do Stanów Zjednoczonych. Ta operacja to moja jedyna szansa na przeżycie. Kwotę można wpłacić jednorazowo lub dokonywać regularnych, mniejszych wpłat. Za wszystkie z całego serca dziękuję!

WYŚLIJ SMS

Wyślij SMS na numer 72365
o treści 0083220
(KOSZT 2,46 zł, w tym vat)

WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI

licytuj przedmioty na mojej stronie na facebooku

WESPRZYJ MNIE POPRZEZ CARITAS

WPŁAĆ DATEK NA ZBIÓRCE ZORGANIZOWANEJ DLA MNIE NA STRONIE URATUJECIE.PL

KUP PŁYTĘ Z PROJEKTU "SERCE DLA SERCA"

PŁYTA, NA KTÓREJ ZNAJDZIECIE WIELU WSPANIAŁYCH ARTYSTÓW, NAGRANA ZOSTAŁA, ŻEBY WESPRZEĆ MNIE W WALCE O OPERACJĘ I ŻYCIE

ZRÓB DOBRY KLIK

Kliknij tylko w obrazek – otrzymam 10 groszy

WPŁAĆ DATEK PRZEZ "FUNDACJĘ SŁONECZKO"

wpłaĆ dla mnie darowiznę na konto: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
tytułem: na leczenie i rehabilitację, iwona glazer, 721/g

Blog

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Mojek2 - pomoc dla Iwony Glazer.